Lazer Kesim

 

Lazer kesim makinasıLazer Kesim

 

Lazer Kesim İstanbul 

        Firmamız sektörün talepleri doğrultusunda paslanmaz çelik satışı yanında hizmet olarak lazer kesim hizmeti de vermektedir. Makinemiz yeni teknolojik özelliklere sahiptir. İnce malzeme ve ince kesim istendiği temiz ve pvc li kesimde yüksek başarı oranına sahiptir. Makinemizin gücü 5kw olduğu kalın malzeme kesimlerinde demir, paslanmaz, alüminyum ve galvaniz kesimlerinde temiz ve hızlı kesim oranına sahiptir. 

        PVC (folyo) kaplı kesim işlerinde başarı oranı diğer makinelere göre gözle görülür derecede başarılıdır. Kenarlarda bulunan yanma izleri minumum düzeydedir. Özellikle reklam, kutu harf sektöründe temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır. 

        Makinemizin bir diğer iddaalı olduğu alan ise ölçüdür. Yüzyılların verdiği tecrübe ile Trumpf bu alanda kendini ispatlamıştır. Kesimden çıkan parçalarda ölçü hassasiyeti oldukça yüksektir. Lazer kesim işleminin başarı olmasının en büyük etkenlerinden bir tanesi doğru malzemedir. Kesimlerinizin düzgün ve temiz çıkması için malzemelerin karbon ve atomik yapısı düzgün olmalıdır ki temiz kesim elde edilebilsin.

        Kesimden bir sonra ki aşama paketleme işlemidir. Şehir dışı ürünlerde iyi bir paketleme yaparak nakliye de oluşacak hasarlar minumum a indirilir. 

Paslanmaz çelik lazer kesimde kesilen ürün sektörleri, otomotiv, kutu harf, reklam, tabela, avize, aydınlatma, inşaat, kalıp, dekorasyon vb sektörlerdir.

Lazer Kesim yapılan ürünler anlaşmalı kargomuz ile uygun fiyata şehir dışına yollanmaktadır.  Ağırlıklı olarak çalıştığımız reklam ve avize sektörü için günlük üretim yapılıp ertesi müşterilerimize ulaştırma çabasındayız. 

 

        

     paslanmaz lazer kesim

Makinemizin kesim kabiliyetleri aşağıdadır.

Demir : 25 mm (Siyah Sac, HRP, DKP)

Paslanmaz : 20 mm (304, 430, 420, 316 vb.)

Alüminyum : 12 mm 

Kesim talepleriniz için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. veya 0532 435 31 04